برگزاری روز مزرعه در ایستگاه علوم باغبانی پردیس

۲۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۲ کد : ۸۸۲۹ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۱
درمراسمی تحت عنوان "روز مزرعه" که بیست و ششم تیرماه ۹۸ در ایستگاه تحقیقاتی علوم باغبانی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزارشد تعداد ۱۵۰ نفر از بهره برداران و کشاورزان پیشرو ملی در کنار مقامات علمی و اجرایی کشور از دستاوردها و طرح های پژوهشی ایستگاه تحقیقات علوم باغبانی بازدید کردند. . .

درمراسمی تحت عنوان "روز مزرعه" که بیست و ششم تیرماه ۹۸ در ایستگاه تحقیقاتی علوم باغبانی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزارشد تعداد ۱۵۰ نفر از بهره برداران و کشاورزان پیشرو ملی در کنار مقامات علمی و اجرایی کشور از دستاوردها و طرح های پژوهشی ایستگاه تحقیقات علوم باغبانی بازدید کردند. در این مراسم باشکوه که برای اولین بار در پردیس برگزارشد، کشاورزان، گلخانه داران، عاملان فروش نهاده های کشاورزی و …از طرح‌ها و دستاوردهای حوضه سبزی و صیفی از جمله پیوند هندوانه روی ریشه کدو، مقایسه بذرهای خارجی و داخلی سبزی هایی همچون گوجه فرنگی، بادمجان، هندوانه، ملون ها، کدو مسمایی و خیار بازدید کردند. حضور ریاست شورای شهر کرج جناب دکتر زارع، ریاست پژوهشکده سبزی و صیفی کشور جناب دکتر خدادادی به همراه همکاران، اعضای هیات علمی موسسه خاک و آب کشور، اعضای کمیسیون کشاورزی استان البرز، اعضای اتاق بازرگانی استان البرز و همکارانی از دفتر سبزی و صیفی وزارت کشاورزی رونق ویژه ای به این مراسم بخشیده بود.

‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.