جلسه معارفه نو دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس برگزارشد

۱۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۴ کد : ۹۸۸۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۷۸
با حضور دکتر حسینعلی علیخانی رئیس اداره دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس و دکتر رضا طلایی حسنلویی و دکتر مصطفی اویسی معاونان اداری و مالی و دانشجویی و فرهنگی پردیس جلسه معارفه نو دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس برگزارشد. . .

با حضور دکتر حسینعلی علیخانی رئیس اداره دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس و دکتر رضا طلایی حسنلویی و دکتر مصطفی اویسی معاونان اداری و مالی و دانشجویی و فرهنگی پردیس جلسه معارفه نو دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس برگزارشد. در این جلسه دکتر حسینعلی علیخانی رئیس اداره شاهد و ایثارگر پردیس با اشاره به ضوابط و دستورالعمل‌های دانشجویان شاهد و ایثارگر، مطالعه و کسب آگاهی و حرکت در چهارچوب آئین نامه‌های آموزشی و شاهد و ایثارگر را متذکر شدند و ورود نو دانشجویان را به دانشگاه تهران خیر مقدم عرض کردند. دکتر علیخانی دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس را دانشجویان بسیار خوب و با انگیزه و دارای روحیه انقلابی بر شمردند و از جانفشانی‌های والدین این دانشجویان برای میهن اسلامی قدردانی کردند. ایشان با اشاره به تعداد ۱۳۹ نفره دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس گفتند: از این تعداد ۵۲ نفر در مقطع دکتری و ۴۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و تعداد ۴۷ نفر در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند که از این جمع، تعداد ۳۷ نفر از نظر آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشجوی ممتاز شناخته می‌شوند. در ادامه مراسم دکتر رضا طلایی حسنلویی معاون اداری و مالی پردیس از طرف هیأت رئیسه پردیس مقدم دانشجویان شاهد و ایثارگر را به پردیس کشاورزی و منابع طبیعی تبریک گفتند و ابراز امیدواری کردند دانشجویان شاهد و ایثارگر بعنوان یادگاران قهرمان‌های ملی کشور بهره لازم علمی، معنوی و فرهنگی و ورزشی را در مدتی که در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی حضور دارند کسب نمایند. معاون اداری و مالی پردیس بعنوان رئیس جلسه، پیام کتبی دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس را که بعلت مأموریت ضروری و اداری، توفیق حضور نداشتند قرائت نمودند. در ادامه این جلسه دکتر مصطفی اویسی معاون دانشجویی و فرهنگی هم در سخنانی جایگاه دانشجویان شاهد و ایثارگر را بسیار مهم و با ارزش توصیف کردند و از دانشجویان خواستند همانند پدران والامقام خودشان با کسب درجات علمی و اخلاقی مایه افتخار دانشجویان باشند. در انتهای جلسه تعدادی از دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس مطالب و مسائل خود را با هیأت رئیسه پردیس مطرح کردند.

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.